5 Oca 2015

Ocak'ta...

Karlı manzara yayınları çoğaldıkça "Ah miniğimle kartopu oynasaydım." der oldum ben de. Ne yapalım çok özlersek, teyze ziyareti ile başkente bir kardan adam da biz yaparız. Bizim manzaramız da bu efendim. Yerleşik yabancılar denize giriyorlar. Ocakta dahi olsa güneş enerjisiyle ısınan su ile duş alabiliyoruz, enerjiden tasarruf. Buralarda doğal gaz kullanımı yok, klima yahut elektrikli ısıtıcı ile ısınılıyor. Bu da Güney'de kışı geçirmeye çok rahat yetiyor.

10 yorum:

 1. ayy ayy ayyy biz burada donuyoruuuuuzzzzz revamı bu bize çok güzel :((

  YanıtlaSil
 2. Bu turistlere insanın inanası gelmiyor:) yarın buralar - 16 dereceleri görecekken orda bazılarının denize giriyor olmalarına şaşkınım:))

  YanıtlaSil
 3. :-) Ülkemin coğafyasına bayılıyorum. Ne ararsan var:-)

  YanıtlaSil
 4. Inanilir gibi degil, fotograflari gormek bile icimi isitti :) Orasi harika bir yer, tam da benlik :)

  YanıtlaSil
 5. Biz burada donuyoruz kız!:)))) Gerçi kartopuluk kar yağmadı Ankara'ya...:( severim karı ama yağarsa adam gibi yağsın :)
  sevgiler

  YanıtlaSil
 6. Evet biz karı bir gördük bir kaybettik. Ama sizin manzaranıza da hayır demem doğrusu :) Sevgiler...

  YanıtlaSil
 7. Fotoğraflara bayıldım valla, orada olsam kesinlikle denize girerdim ( şaka değil nehirde yüzen bir kişiyim ben :) ) donmaya razıyım yeterki gireyim şu denize. Bu arada İstanbul'da yarın okullar kar nedeniyle tatil edildi. Ama burada bir adet kar tanesi bile düşmedi, gece yağacak her halde. Dört gözle bekliyorum kar yağacak ve ben büyük bir keyifle izleyeceğim. :)

  YanıtlaSil
 8. İstanbul'da kar tatili ilan edildi...Kar topu oynamak ve İstanbul'daki bloggerlarla tanışmak için şahane bir fırsat he?

  YanıtlaSil
 9. içim açıldı sabah sabah :) ne güzel bir şehirde yaşıyorsunuz :)

  YanıtlaSil
 10. Ne hoş kareler blog isminiz gibi yazdan kalan günler yaşıyorsunuz. Sevgiler.

  YanıtlaSil