1 May 2017

Gelincikler

Günler bağlanıyor birbirine ve ince boyunlu gelinciklerle bezeniyor bahçeler...

14 yorum:

 1. Harika fotoğraflar yine,
  Bezensinler gelinciklere,yakışır.

  YanıtlaSil
 2. Kareleri hem çekim olarak hem de konu olarak çok beğendim. Emeklerinize sağlık :)

  YanıtlaSil
 3. Ne kadar güzeller:) çok severim.

  YanıtlaSil
 4. Hep çok sevmişimdir :)

  YanıtlaSil
 5. Yaban papatyaların arasında bulduğum zaman özenle tutardım elimde, çünkü naiftir hemen boynunu eğer. Papatyalar gibi kokusu, günlerce size eşlik eden canı da yoktur ama farklıdır ve yeri ayrıdır. Çocukken biz lale derdik, çok toplanmaz bana göre çünkü çokluk içinde daha çabuk yok olur. Azıcık yakından baktın mı daha çok görüyoruz çiçekleri, tıpkı da insanlar gibi. Çocukluğumun baharlarına gittim ya, sağolun.

  YanıtlaSil
 6. Ne kadar narin ve güzeller...

  YanıtlaSil
 7. Eskiden gelinciklerden gelin yapardık- ilk karedeki gibi. Yanına papatyadan taçlar koyardık.
  Kırlar çocukların en doğal oyun alanıydı.

  YanıtlaSil
 8. Baharın müjdecisi çiçeklerden gelincikler ne kadar canlı çekmişsin canım ellerine sağlık.

  YanıtlaSil
 9. Değerli meklekdaşım. Bu paylaşımından bir resimi anons resmi olarak değerlendirilerek grafize edip bloğumda kullanmışım. Elbette izin alınması gerekirdi. Doğru ve ahlaki olan budur. Uyarmanız iyi oldu. Paylaşımı yayından kaldırdım. Hakkınızı helal ediniz. Bazı arkadaşların şiirleri ve yazılarını sayfamda yer veriyor; mahreçini ve blog urlsini paylaşıyordum. Fakat bu sefer bir boşluğea düştüm diyebilirim. Ne deseniz haklısınız.

  YanıtlaSil
 10. Ne kadar zarif güzeller dokunmaya kıyamazsın. Rüzgar esince korkarım hep o gelinciğin boynunu bükecek diye. Fotolar harika yine , tek bir cümlene de onlarca güzelliği sığdırmışsın aferin kızz Burcu sana :)) kitap filan çıkardın mı acaba uzun zamandır bloglara gelemedim haberim yok kimseciklerden bir bakayım bloguna neler var :) mutlu günler canım <3

  YanıtlaSil
 11. Uzun zamandır bloglara uğrayamadım ama telafi edeceğim canım.
  Gelinciklerin güzelliği beni benden aldı:))emeğine sağlık.

  YanıtlaSil
 12. en zarif çiçek hanımlardan birisi:) Çocukluğuma götürdü bu kareler beni Adapazarın da okuldan dönerken pancar tarlalarının kenarından gelirdik kestirme diye ve gelincikleri izlerken eve geç kalırdık:))) şu çok güzel bu daha güzel diye:)))

  YanıtlaSil