20 Tem 2017

Çubuk Gölü

Çubuk Gölü, Göynük'e giden yol üzerinde aynı adı taşıyan bir köy içerisinde yer alıyor. Sapaktan dönünce karşınıza bozuk bir yol çıkıyor. Toz kalka kalka bir süre ilerlemek durumundasınız. Buralar pek keşfedilmediğinden senesinde içe göçen yolları ile övünenlerin henüz el sürme imkânları olmamış. Dilerim hep böyle saklı kalır zira turizmi ağaç kıyımı sananlar var.
8 yorum:

 1. Geçtiğimiz bayramda Bolu merkez, Abant ve Gölcük gezisi yapmıştık ailemle. Ancak şimdi düşünüyorum da, öyle üç, dört günde sindirilecek yerler değil bunlar. Hele de Çubuk Gölü gibi pek keşfedilmemiş ama bu özelliğiyle gönüllere taht kuracak bir mekanı kaçırdıktan sonra. Ayrıca sizin gözünüzden oraları gösteren bu fotoğraflar da iştahımı daha çok açıyor.

  YanıtlaSil
 2. ne güzel yerler.. oralarda yaşamak varmışş.. :)) ellerinize,emeğinize ve fotoğraf makinenize sağlık .. :)

  YanıtlaSil
 3. Merhaba, Blog Atlası -4- / Blogların Gündeminde Neler Var? başlıklı yazımda sizin bu yazınızdan da kısaca bahsettim. Bilgi vermek istedim. http://geceedebiyat.blogspot.com.tr/2017/07/blog-atlas-4-bloglarn-gundeminde-neler.html adresinden yazıya ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımla.

  Tuna BAŞAR

  YanıtlaSil
 4. ilk kez duyuyorum burayı çok güzelmiş böyle bir yerde içilen kahvenin tadıda nefistir 😍

  YanıtlaSil
 5. Harika yerler musmutlu gezmelerin olsun.

  YanıtlaSil
 6. Huzur veren, dingin, sakin çok güzel...teşekkürler:)

  YanıtlaSil
 7. Fotoğraflarda gördüğüm şey, tam anlamıyla huzur... Sayende biz de böyle yerleri görüyoruz Burcucum, teşekkürler. Sevgiler...

  YanıtlaSil
 8. Bu kareler bana bir diziyi anımsattı buralarda mı çekildi ki Rüzgarlı tepe miydi öyle bir şey nefis bir diziydi diye düşünürken baktım google dan rüzgarlı bahçeymiş ve evet 2005 de burada çekilmiş:))) değirmenler ve o huzurlu görüntüye bayılmıştım izlerken bitmesin isterdim :)) teşekkürler paylaştığın için.

  YanıtlaSil